832X312HSS
832X312HSS Tri-Star Industries, Inc.
832X312HSS.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: MADE IN USA) TRI-STAR TAPERED HE
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.25" Dia x 0.31" H (6.4mm x 7.9mm)
Type: Insert
на замовлення 92222 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MADE IN USA) TRI-STAR TAPERED HE, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.25" Dia x 0.31" H (6.4mm x 7.9mm), Type: Insert.
Інші пропозиції 832X312HSS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
832X312HSS 832X312HSS Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_H_Series-1901152.pdf Screws & Fasteners Made In USA) Tri-Star Tapered Heat-Set Threaded Inserts, Stainless Steel, 8-32 Thread Size, 0.312" Installed Length