832X321C
832X321C Tri-Star Industries, Inc.
832X321C-DS.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.25"DIA X 0.32" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.25" Dia x 0.32" H (6.3mm x 8.2mm)
Type: Insert
на замовлення 1428 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.25"DIA X 0.32" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.25" Dia x 0.32" H (6.3mm x 8.2mm), Type: Insert.
Інші пропозиції 832X321C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
832X321C 832X321C Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_C_Series-1901156.pdf Screws & Fasteners (Made In USA) Straight Heat-Set Threaded Insert, 8-32 Thread Size, 0.321" Installed Length, Brass