832X321S
832X321S Tri-Star Industries, Inc.
832X321S_Ds.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.28"DIA X 0.32" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.28" Dia x 0.32" H (7.1mm x 8.2mm)
Type: Insert
на замовлення 1400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.28"DIA X 0.32" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.28" Dia x 0.32" H (7.1mm x 8.2mm), Type: Insert.
Інші пропозиції 832X321S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
832X321S 832X321S Виробник : RAF Electronic Hardware 832X321S_Ds.pdf Screws & Fasteners S Series, 8-32 Sym threaded inserts, 0.321" length