832X375H
832X375H Tri-Star Industries, Inc.
product_Cat.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: H SERIES, 8-32 THREADED INSERTS,
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.25" Dia x 0.38" H (6.4mm x 9.5mm)
Type: Insert
на замовлення 21672 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: H SERIES, 8-32 THREADED INSERTS,, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.25" Dia x 0.38" H (6.4mm x 9.5mm), Type: Insert.
Інші пропозиції 832X375H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
832X375H 832X375H Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_H_Series-1901152.pdf Screws & Fasteners (Made In USA) Tri-Star Tapered Heat-Set Threaded Inserts, Brass, 8-32 Thread Size, 0.375" Installed Length