83P-55-NB-A
83P-55-NB-A 3M Electronic Specialty
specialty-terminals-81p-47-nb-82p-47-nb-83p-55-nb.pdf
Виробник: 3M Electronic Specialty
Terminals PIN 49413
на замовлення 436 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN WIRE PIN 10-12AWG SCOTCHLOK, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Wire Gauge: 10-12 AWG, Insulation: Insulated, Pin Diameter: Circular - 0.110" (2.79mm) Dia, Length - Overall: 1.105" (28.07mm), Termination: Crimp, Length - Pin: 0.550" (13.97mm), Insulation Diameter: 0.250" (6.35mm).
Інші пропозиції 83P-55-NB-A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Wire Gauge: 10-12 AWG
Insulation: Insulated
Pin Diameter: Circular - 0.110" (2.79mm) Dia
Length - Overall: 1.105" (28.07mm)
Termination: Crimp
Length - Pin: 0.550" (13.97mm)
Insulation Diameter: 0.250" (6.35mm)