84PR10KLF TT Electronics/BI
84.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 10K OHM 0.25W SMD SIDE
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±10%
Packaging: Tube
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Square - 0.250" x 0.250" Face (6.35mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: Surface Mount
Resistive Material: Cermet
Part Status: Active
Resistance: 10 kOhms
Number of Turns: 12
на замовлення 558 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 10K OHM 0.25W SMD SIDE, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±10%, Packaging: Tube, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Square - 0.250" x 0.250" Face (6.35mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: Surface Mount, Resistive Material: Cermet, Part Status: Active, Resistance: 10 kOhms, Number of Turns: 12.