84PR50KLFTR
84PR50KLFTR BI Technologies / TT Electronics
84.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Trimmer Resistors - SMD 6.35MM 1/4" 12-TURN SEALED
на замовлення 958 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 50K OHM 0.25W GW SIDE, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Side Adjustment, Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: Gull Wing, Resistive Material: Cermet, Part Status: Active, Resistance: 50 kOhms, Number of Turns: 12.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
84PR50KLFTR Виробник : TT Electronics/BI 84.pdf Description: TRIMMER 50K OHM 0.25W GW SIDE
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Side Adjustment
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: Gull Wing
Resistive Material: Cermet
Part Status: Active
Resistance: 50 kOhms