84WR100KLFTR
84WR100KLFTR BI Technologies / TT Electronics
84-1528411.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Trimmer Resistors - SMD 1/4W 100K Ohms 10% MULTI TURN
на замовлення 270 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 84WR100KLFTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
84WR100KLFTR 84WR100KLFTR Виробник : TT Electronics/BI 84.pdf Description: TRIMMER 100K OHM 0.25W GW TOP