84WR100LFTR
84WR100LFTR BI Technologies / TT Electronics
TTRB_S_A0009734643_1-2565511.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Trimmer Resistors - SMD 1/4W 100 Ohms 10% MULTI TURN
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Multiturn SMD trimmers, Description: Potentiometer: mounting; multiturn; 100Ω; 250mW; SMD; ±10%; linear, Mounting: SMD, Body dimensions: 6.35x6.36x8.51mm, Height: 8.51mm, Power: 0.25W, Number of electrical turns: 12, Tolerance: ±10%, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Manufacturer series: 84, Resistance: 100Ω, Track material: cermet, Characteristics: linear, Type of potentiometer: mounting, Kind of potentiometer: multiturn.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
84WR100LFTR Виробник : TT ELECTRONICS Category: Multiturn SMD trimmers
Description: Potentiometer: mounting; multiturn; 100Ω; 250mW; SMD; ±10%; linear
Mounting: SMD
Body dimensions: 6.35x6.36x8.51mm
Height: 8.51mm
Power: 0.25W
Number of electrical turns: 12
Tolerance: ±10%
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Manufacturer series: 84
Resistance: 100Ω