84WR25KLFTR
84WR25KLFTR TT Electronics/BI
84.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 25K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.250" x 0.250" Face (6.36mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: Gull Wing
Resistive Material: Cermet
Resistance: 25 kOhms
Number of Turns: 12
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 25K OHM 0.25W GW TOP ADJ, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.250" x 0.250" Face (6.36mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: Gull Wing, Resistive Material: Cermet, Resistance: 25 kOhms, Number of Turns: 12.
Інші пропозиції 84WR25KLFTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
84WR25KLFTR 84WR25KLFTR Виробник : BI Technologies / TT Electronics Datasheet_MultiTurn%20Trimmer_84-1133961.pdf Trimmer Resistors - SMD 1/4W 25K Ohms 10% MULTI TURN