84WR50KLF
84WR50KLF TT Electronics/BI
84.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 50K OHM 0.25W SMD TOP
Packaging: Tube
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±10%
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.250" x 0.170" Face (6.35mm x 4.32mm)
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: Surface Mount
Resistive Material: Cermet
Part Status: Active
Resistance: 50 kOhms
Number of Turns: 12.0
на замовлення 628 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 50K OHM 0.25W SMD TOP, Packaging: Tube, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±10%, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.250" x 0.170" Face (6.35mm x 4.32mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: Surface Mount, Resistive Material: Cermet, Part Status: Active, Resistance: 50 kOhms, Number of Turns: 12.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
84WR50KLF 84WR50KLF Виробник : BI Technologies / TT Electronics TTRB_S_A0009734643_1-2565511.pdf Trimmer Resistors - SMD 50K ohm 10% 6.35mm