Продукція > 85H > 85HFLR40S02
85HFLR40S02
40HFL_70HFL_85HFL.pdf
Виробник:
DO-203AB (DO-5), 85A, 400V, 500ns, 200mA, Trr=50ns Група товару: Силові діоди, тиристори, діод-тиристорні модулі Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 85HFLR40S02