Продукція > VISHAY > 87012-A1003KG
87012-A1003KG
87012-A1003KG Vishay
somc.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 100K Ohm 2% 1.2W ±100ppm/°C ISOL Molded 16-Pin DIP Gull Wing SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук