8723 060U2000 Belden Inc.
8723_techdata.pdf
Виробник: Belden Inc.
Description: MULTI-PAIR 4COND 22AWG 2000'
Packaging: Spool
Length: 2000.0' (609.6m)
Wire Gauge: 22 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 7/30
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C
Number of Conductors: 4 (2 Pair Twisted)
Cable Type: Multi-Pair
Jacket (Insulation) Diameter: 0.160" (4.06mm)
Usage: Audio, Control, Instrumentation
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0200" (0.508mm)
Shield Type: Foil
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Chrome
Voltage: 300 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTI-PAIR 4COND 22AWG 2000', Packaging: Spool, Length: 2000.0' (609.6m), Wire Gauge: 22 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 7/30, Operating Temperature: -20°C ~ 75°C, Number of Conductors: 4 (2 Pair Twisted), Cable Type: Multi-Pair, Jacket (Insulation) Diameter: 0.160" (4.06mm), Usage: Audio, Control, Instrumentation, Jacket (Insulation) Thickness: 0.0200" (0.508mm), Shield Type: Foil, Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Chrome, Voltage: 300 V.