898-1-R33K
898-1-R33K BI Technologies (TT electronics)
898-899.pdf
Виробник: BI Technologies (TT electronics)
Res Thick Film NET 33K Ohm 2% 2W ±100ppm/°C BUS Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole Magazine
на замовлення 195 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Відгуки про товар
Написати відгук