89801-050LF
89801-050LF Amphenol FCI
Виробник: Amphenol FCI
Headers & Wire Housings Quickie IDC Cable-to-Board Connector System, Wire To Board connector, Quickie IDC Male, Kinked Short Legs, Through Hole, Double Row, 50 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch.
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук