89WR10KLF
89WR10KLF TT Electronics/BI
89-and-90.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 10KOHM 0.75W PC PIN SIDE
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±10%
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.250" x 0.190" Face (6.35mm x 4.83mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Cermet
Part Status: Active
Resistance: 10 kOhms
Number of Turns: 20.0
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 10KOHM 0.75W PC PIN SIDE, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±10%, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.250" x 0.190" Face (6.35mm x 4.83mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Part Status: Active, Resistance: 10 kOhms, Number of Turns: 20.0.