89WR20KLF TT Electronics/BI
89-and-90.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 20KOHM 0.75W PC PIN SIDE
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.810" x 0.190" Face (20.57mm x 4.83mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Cermet
Resistance: 20 kOhms
Number of Turns: 20.0
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 20KOHM 0.75W PC PIN SIDE, Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.810" x 0.190" Face (20.57mm x 4.83mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Resistance: 20 kOhms, Number of Turns: 20.0.
Інші пропозиції 89WR20KLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
89WR20KLF 89WR20KLF Виробник : BI Technologies / TT Electronics Datasheet_MultiTurn%20Trimmer_89%20and%2090-1224331.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 3/4W 20K Ohms 10% MULTI TURN