89WR250KLF TT Electronics/BI
89-and-90.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 250K OHM 0.75W PC PIN
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±10%
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.810" x 0.190" Face (20.57mm x 4.83mm)
Resistive Material: Cermet
Resistance: 250 kOhms
Number of Turns: 20.0
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 250K OHM 0.75W PC PIN, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±10%, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.810" x 0.190" Face (20.57mm x 4.83mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Resistance: 250 kOhms, Number of Turns: 20.0.