89WR25KLF BI Technologies / TT Electronics
Datasheet_MultiTurn%20Trimmer_89%20and%2090-1224331.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Trimmer Resistors - Through Hole 3/4" Rect 25K 10% 20-turn
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 25KOHM 0.75W PC PIN SIDE, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±10%, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.810" x 0.190" Face (20.57mm x 4.83mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Resistance: 25 kOhms, Number of Turns: 20.0.
Інші пропозиції 89WR25KLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
89WR25KLF Виробник : TT Electronics/BI 89-and-90.pdf Description: TRIMMER 25KOHM 0.75W PC PIN SIDE
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±10%
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.810" x 0.190" Face (20.57mm x 4.83mm)
Resistive Material: Cermet
Resistance: 25 kOhms