89WR500KLF
89WR500KLF BI Technologies / TT Electronics
89-and-90-1528361.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Trimmer Resistors - Through Hole 3/4" Rect 500K 10% 20-turn
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 500K OHM 0.75W PC PIN, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±10%, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.810" x 0.190" Face (20.57mm x 4.83mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Resistance: 500 kOhms, Number of Turns: 20.0.
Інші пропозиції 89WR500KLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
89WR500KLF Виробник : TT Electronics/BI 89-and-90.pdf Description: TRIMMER 500K OHM 0.75W PC PIN
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±10%
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.810" x 0.190" Face (20.57mm x 4.83mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Cermet
Resistance: 500 kOhms