8C24-N60-I5-DA Advanced Energy
en-hv-ultravolt-high-power-8c-30c-series-data-sheet.pdf
Виробник: Advanced Energy
Description: DC DC CONVERTER 8000V 60W
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Size / Dimension: 8.00" L x 4.50" W x 1.06" H (203.2mm x 114.3mm x 27.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: High Voltage - Non-Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 30V
Approval Agency: CE, cURus
Current - Output (Max): 7.5mA
Voltage - Input (Min): 23V
Voltage - Output 1: 8000V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Active
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 8000V 60W, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Size / Dimension: 8.00" L x 4.50" W x 1.06" H (203.2mm x 114.3mm x 27.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: High Voltage - Non-Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 30V, Approval Agency: CE, cURus, Current - Output (Max): 7.5mA, Voltage - Input (Min): 23V, Voltage - Output 1: 8000V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Active, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1.