8C24-P250-I10
8C24-P250-I10 Advanced Energy
HP8C-30CDS-1137777.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters HPC-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +8kV DC HVout, 250W, Chassis/Thru-hole Mount, Regulated, I10 Interface 0 to +10 Monitors/Controls
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук