8D115F15PB Souriau-Sunbank by Eaton
8d_power_series_datasheet.pdf
Виробник: Souriau-Sunbank by Eaton
Description: CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Male Pins
Color: Silver
Current Rating (Amps): 7.5A, 13A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 15
Orientation: B
Shell Size - Insert: 15-15
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Fastening Type: Threaded
Termination: Crimp
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Shell Material: Aluminum
Shell Finish: Nickel
Primary Material: Metal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Male Pins, Color: Silver, Current Rating (Amps): 7.5A, 13A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 15, Orientation: B, Shell Size - Insert: 15-15, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Crimp, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Nickel, Primary Material: Metal.