8KH2-0723-0250
8KH2-0723-0250 3M Electronic Solutions Division
3mtm-twin-axial-pci-express-ext-cable-assembly-series-8kxx.pdf
Виробник: 3M Electronic Solutions Division
Computer Cables 3M Twin Axial PCI Express (PCIe) X8 Extender Assemblies, 8KH2-0723-0250
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE ASSY PCIE X8 F-M 250MM 1=1, Packaging: Bulk, Features: Extender, Connector Type: Receptacle to Card Edge, Gender: Female to Male, Color: Silver, Length: 0.820' (250.00mm, 9.843"), Shielding: Shielded, Number of Positions: 98, Cable Type: Flat, Twin Axial, Usage: Internal, Cable Connectors: PCIe x8, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
8KH2-0723-0250 8KH2-0723-0250 Виробник : 3M 3mtm-twin-axial-pci-express-ext-cable-assembly-series-8kxx.pdf Description: CABLE ASSY PCIE X8 F-M 250MM 1=1
Packaging: Bulk
Features: Extender
Connector Type: Receptacle to Card Edge
Gender: Female to Male
Color: Silver
Length: 0.820' (250.00mm, 9.843")