8N3DV85AC-0130CDI8
8N3DV85AC-0130CDI8 Renesas Electronics America Inc
idt8n3dv85-datasheet
Виробник: Renesas Electronics America Inc
Description: IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-CLCC
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 174.8MHz, 174.8MHz
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.135V ~ 3.465V
Supplier Device Package: 6-CLCC (7x5)
Current - Supply: 130 mA
Написати відгук
Description: IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-CLCC, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 174.8MHz, 174.8MHz, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.135V ~ 3.465V, Supplier Device Package: 6-CLCC (7x5), Current - Supply: 130 mA.