8N4DV85AC-0075CDI8
8N4DV85AC-0075CDI8 Renesas Electronics America Inc
8n4dv85-datasheet
Виробник: Renesas Electronics America Inc
Description: IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-CLCC
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 150MHz, 75MHz
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.135V ~ 3.465V
Supplier Device Package: 6-CLCC (7x5)
Part Status: Active
Current - Supply: 140 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-CLCC, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 150MHz, 75MHz, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.135V ~ 3.465V, Supplier Device Package: 6-CLCC (7x5), Part Status: Active, Current - Supply: 140 mA.