8TQ100PBF Vishay
VS-8TQ...GPBF%3B-N3.pdf
Виробник: Vishay
Schottky, 8A, 100V, Vf=0.58V, TO-220AC Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук