8TQ100STR SMC DIODE SOLUTIONS
Виробник: SMC DIODE SOLUTIONS
Category: SMD Schottky diodes
Description: Diode: Schottky rectifying; D2PAK; SMD; 100V; 8A; reel,tape
Type of diode: Schottky rectifying
Case: D2PAK
Mounting: SMD
Max. off-state voltage: 0.1kV
Load current: 8A
Semiconductor structure: single diode
Max. forward voltage: 0.75V
Kind of package: reel; tape
Max. forward impulse current: 330A
Capacitance: 500pF
Leakage current: 1mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Schottky diodes, Description: Diode: Schottky rectifying; D2PAK; SMD; 100V; 8A; reel,tape, Type of diode: Schottky rectifying, Case: D2PAK, Mounting: SMD, Max. off-state voltage: 0.1kV, Load current: 8A, Semiconductor structure: single diode, Max. forward voltage: 0.75V, Kind of package: reel; tape, Max. forward impulse current: 330A, Capacitance: 500pF, Leakage current: 1mA.