90HGBW10PRT Grayhill Inc.
Виробник: Grayhill Inc.
Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 10MA 30V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, low profile, gull wing, 10 position, polyimide seal, 30 uin gold, reel, RoHS Compliant.
Інші пропозиції 90HGBW10PRT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
90HGBW10PRT 90HGBW10PRT Виробник : Grayhill DIP_Series_90HB-335515.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, low profile, gull wing, 10 position, polyimide seal, 30 uin gold, reel, RoHS Compliant