Продукція > JAM > 9104612MA021-200
9104612MA021-200
9104612MA021-200 JAM
9104612MA021-200.pdf
Виробник: JAM
Description: HARNESS BIN CONNECTOR
Packaging: Bulk
Color: Gray
Length: 7.87" (200.00mm)
Wire Gauge: 24 AWG
Part Status: Active
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HARNESS BIN CONNECTOR, Packaging: Bulk, Color: Gray, Length: 7.87" (200.00mm), Wire Gauge: 24 AWG, Part Status: Active.