915-15HNM-MK
915-15HNM-MK Antenna Technologies Limited Company
Виробник: Antenna Technologies Limited Company
Description: HEAVY DUTY YAGI 915 MHZ MOUNTKIT
Features: Cable - 300mm
Packaging: Box
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Antenna Type: Yagi, 15-Element
Frequency (Center/Band): 915MHz
Part Status: Active
Power - Max: 50 W
на замовлення 25 шт:
Написати відгук
Description: HEAVY DUTY YAGI 915 MHZ MOUNTKIT, Features: Cable - 300mm, Packaging: Box, Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz, Gain: 13dBi, Termination: N Type Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.2, Antenna Type: Yagi, 15-Element, Frequency (Center/Band): 915MHz, Part Status: Active, Power - Max: 50 W.