915-15HNM
915-15HNM Antenna Technologies Limited Company
Виробник: Antenna Technologies Limited Company
Description: HEAVY DUTY YAGI 915 MHZ ANTENNA
Features: Cable - 300mm
Packaging: Box
Mounting Type: Rear Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Gain: 13dBi
Termination: N Type Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.2
Antenna Type: Yagi, 15-Element
Frequency (Center/Band): 915MHz
Part Status: Active
Power - Max: 50 W
на замовлення 49 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEAVY DUTY YAGI 915 MHZ ANTENNA, Features: Cable - 300mm, Packaging: Box, Mounting Type: Rear Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz, Gain: 13dBi, Termination: N Type Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.2, Antenna Type: Yagi, 15-Element, Frequency (Center/Band): 915MHz, Part Status: Active, Power - Max: 50 W.