915-6ESP-MK
915-6ESP-MK Antenna Technologies Limited Company
Виробник: Antenna Technologies Limited Company
Description: YAGI 915 MHZ ANT MOUNT KIT
Features: Cable - 300mm
Packaging: Box
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Gain: 9dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.2
Antenna Type: Yagi, 6-Element
Frequency (Center/Band): 915MHz
Part Status: Active
Power - Max: 50 W
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: YAGI 915 MHZ ANT MOUNT KIT, Features: Cable - 300mm, Packaging: Box, Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz, Gain: 9dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.2, Antenna Type: Yagi, 6-Element, Frequency (Center/Band): 915MHz, Part Status: Active, Power - Max: 50 W.