91AR100KLF
91AR100KLF TT Electronics/BI
91.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: THUMBWHEEL POT 100K OHM 0.5W TOP
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.375" Dia x 0.200" H (9.53mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination: PC Pins
Resistance: 100 kOhms
Number of Turns: 1.0
на замовлення 708 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THUMBWHEEL POT 100K OHM 0.5W TOP, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.375" Dia x 0.200" H (9.53mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Termination: PC Pins, Resistance: 100 kOhms, Number of Turns: 1.0.