91AR200LF
91AR200LF TT Electronics/BI
91.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: THUMBWHEEL POT 200 OHM 0.5W TOP
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.375" Dia x 0.200" H (9.53mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination: PC Pins
Part Status: Active
Resistance: 200 Ohms
Number of Turns: 1.0
на замовлення 873 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THUMBWHEEL POT 200 OHM 0.5W TOP, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.375" Dia x 0.200" H (9.53mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Termination: PC Pins, Part Status: Active, Resistance: 200 Ohms, Number of Turns: 1.0.