91AR500LF
91AR500LF BI Technologies / TT Electronics
TTRB_S_A0009734625_1-2565645.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Trimmer Resistors - Through Hole 3/8inch 500 LEADFREE Thumbwheel
на замовлення 896 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THUMBWHEEL POT 500 OHM 0.5W TOP, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.375" Dia x 0.200" H (9.53mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Termination: PC Pins, Resistance: 500 Ohms, Number of Turns: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
91AR500LF 91AR500LF Виробник : TT Electronics/BI 91.pdf Description: THUMBWHEEL POT 500 OHM 0.5W TOP
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.375" Dia x 0.200" H (9.53mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination: PC Pins
Resistance: 500 Ohms