91W-BCR24H-CRO Visual Communications Company - VCC
90_Series.pdf
Виробник: Visual Communications Company - VCC
Description: PMI LED .290" HI-HAT RED
Packaging: Bulk
Current: 17mA
Voltage: 24V
Type: LED
Millicandela Rating: 60mcd
Termination Style: Wire Leads - 6" (152.40mm)
Lens Color: Red
Viewing Angle: 35°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.29" (7.37mm)
Wavelength - Peak: 626nm
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Obsolete
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 8.50mm Dia
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PMI LED .290" HI-HAT RED, Packaging: Bulk, Current: 17mA, Voltage: 24V, Type: LED, Millicandela Rating: 60mcd, Termination Style: Wire Leads - 6" (152.40mm), Lens Color: Red, Viewing Angle: 35°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.29" (7.37mm), Wavelength - Peak: 626nm, Lens Transparency: Clear, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Obsolete, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 8.50mm Dia.