91WR10KLF
91WR10KLF BI Technologies / TT Electronics
91.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Trimmer Resistors - Through Hole 3/8inch 10K LEADFREE Thumbwheel
на замовлення 69 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THUMBWHEEL POT 10K OHM 0.5W SIDE, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.375" Dia x 0.250" H (9.53mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Termination: PC Pins, Part Status: Active, Resistance: 10 kOhms, Number of Turns: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
91WR10KLF 91WR10KLF Виробник : TT Electronics/BI 91.pdf Description: THUMBWHEEL POT 10K OHM 0.5W SIDE
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.375" Dia x 0.250" H (9.53mm x 6.35mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination: PC Pins
Part Status: Active
Resistance: 10 kOhms