Продукція > 3M > 924217-32-22-EU
924217-32-22-EU 3M
3m-100in-pinstphdr-100-100x-100dualins-brd-stk-ts0817-discontinued.pdf
Виробник: 3M
Description: CONN HDR 22POS 0.1 STACK T/H
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Part Status: Obsolete
Number of Rows: 1
Number of Positions: 22
Length - Overall Pin: 0.980" (24.892mm)
Length - Post (Mating): 0.240" (6.100mm)
Length - Stack Height: 0.630" (16.000mm)
Length - Tail: 0.110" (2.800mm)
Написати відгук
Description: CONN HDR 22POS 0.1 STACK T/H, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 10.0µin (0.25µm), Part Status: Obsolete, Number of Rows: 1, Number of Positions: 22, Length - Overall Pin: 0.980" (24.892mm), Length - Post (Mating): 0.240" (6.100mm), Length - Stack Height: 0.630" (16.000mm), Length - Tail: 0.110" (2.800mm).