Продукція > 3M > 924227-28-02-I
924227-28-02-I 3M
3m-100in-pinstphdr-100-100x-100dualins-brd-stk-ts0817-discontinued.pdf
Виробник: 3M
Description: CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H GOLD
Packaging: Bulk
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 10.0µin (0.25µm)
Part Status: Obsolete
Number of Rows: 2
Number of Positions: 4
Length - Overall Pin: 0.845" (21.463mm)
Length - Post (Mating): 0.235" (5.969mm)
Length - Stack Height: 0.500" (12.700mm)
Length - Tail: 0.110" (2.800mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H GOLD, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 10.0µin (0.25µm), Part Status: Obsolete, Number of Rows: 2, Number of Positions: 4, Length - Overall Pin: 0.845" (21.463mm), Length - Post (Mating): 0.235" (5.969mm), Length - Stack Height: 0.500" (12.700mm), Length - Tail: 0.110" (2.800mm).