Продукція > 3M > 924327-28-32-EU
924327-28-32-EU 3M
3m-100-in-shrunk-shroud-header-dual-insulating-ts0548-obsolete.pdf
Виробник: 3M
Description: CONN HDR 64POS 0.1 STACK T/H
Packaging: Bulk
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 10.0µin (0.25µm)
Part Status: Obsolete
Number of Rows: 2
Number of Positions: 64
Length - Overall Pin: 0.860" (21.844mm)
Length - Post (Mating): 0.218" (5.537mm)
Length - Stack Height: 0.500" (12.700mm)
Length - Tail: 0.110" (2.800mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR 64POS 0.1 STACK T/H, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 10.0µin (0.25µm), Part Status: Obsolete, Number of Rows: 2, Number of Positions: 64, Length - Overall Pin: 0.860" (21.844mm), Length - Post (Mating): 0.218" (5.537mm), Length - Stack Height: 0.500" (12.700mm), Length - Tail: 0.110" (2.800mm).