928-4L2RPTM25F-MK
928-4L2RPTM25F-MK Antenna Technologies Limited Company
Виробник: Antenna Technologies Limited Company
Description: YAGI 928 MHZ ANT MOUNT KIT
Features: Cable - 7.62m
Packaging: Box
Frequency Range: 896MHz ~ 960MHz
Gain: 7dBi
Termination: TNC Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.2
Antenna Type: Yagi, 4-Element
Frequency (Center/Band): 928MHz
Part Status: Active
Power - Max: 50 W
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: YAGI 928 MHZ ANT MOUNT KIT, Features: Cable - 7.62m, Packaging: Box, Frequency Range: 896MHz ~ 960MHz, Gain: 7dBi, Termination: TNC Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.2, Antenna Type: Yagi, 4-Element, Frequency (Center/Band): 928MHz, Part Status: Active, Power - Max: 50 W.