Продукція > BOPLA > 92850100.HMT1
92850100.HMT1
  • 92850100.HMT1
  • 92850100.HMT1
92850100.HMT1 BOPLA
92850100.HMT1_ATPH 1850-0100.pdf
Виробник: BOPLA
Category: Desktop Enclosures
Description: Enclosure: desktop; Alu-Topline; X: 100mm; Y: 181mm; Z: 53mm; natural
Type of enclosure: desktop
IP rating: IP40
Body colour: natural
Dimension Z: 53mm
Dimension X: 100mm
Cover material: ABS
Dimension Y: 181mm
Enclosure material: aluminium
Manufacturer series: Alu-Topline
Cover colour: black
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Desktop Enclosures, Description: Enclosure: desktop; Alu-Topline; X: 100mm; Y: 181mm; Z: 53mm; natural, Type of enclosure: desktop, IP rating: IP40, Body colour: natural, Dimension Z: 53mm, Dimension X: 100mm, Cover material: ABS, Dimension Y: 181mm, Enclosure material: aluminium, Manufacturer series: Alu-Topline, Cover colour: black.