Продукція > BOPLA > 92850150.HMT1
92850150.HMT1
  • 92850150.HMT1
  • 92850150.HMT1
92850150.HMT1 BOPLA
92850150.HMT1_ATPH 1850-0150.pdf
Виробник: BOPLA
Category: Desktop Enclosures
Description: Enclosure: desktop; Alu-Topline; X: 150mm; Y: 181mm; Z: 53mm; natural
Type of enclosure: desktop
IP rating: IP40
Body colour: natural
Dimension Z: 53mm
Dimension X: 150mm
Cover material: ABS
Dimension Y: 181mm