Продукція > BOPLA > 92850200.HMT1
92850200.HMT1
  • 92850200.HMT1
  • 92850200.HMT1
92850200.HMT1 BOPLA
92850200.HMT1_ATPH 1850-0200.pdf
Виробник: BOPLA
Category: Desktop Enclosures
Description: Enclosure: desktop; Alu-Topline; X: 200mm; Y: 181mm; Z: 53mm; natural
Body colour: natural
Dimension Z: 53mm
Dimension X: 200mm
Cover material: ABS
Dimension Y: 181mm