Продукція > BOPLA > 92850250.HMT1
92850250.HMT1
  • 92850250.HMT1
  • 92850250.HMT1
92850250.HMT1 BOPLA
92850250.HMT1_ATPH 1850-0250.pdf
Виробник: BOPLA
Category: Desktop Enclosures
Description: Enclosure: desktop; Alu-Topline; X: 250mm; Y: 181mm; Z: 53mm; natural
Cover material: ABS
Manufacturer series: Alu-Topline
Enclosure material: aluminium
Cover colour: black
Body colour: natural
Dimension Z: 53mm
Dimension Y: 181mm
Dimension X: 250mm