Продукція > BOPLA > 92865200.HMT1
92865200.HMT1
  • 92865200.HMT1
  • 92865200.HMT1
92865200.HMT1 BOPLA
92865200.HMT1_ATPH 1865-0200.pdf
Виробник: BOPLA
Category: Desktop Enclosures
Description: Enclosure: desktop; Alu-Topline; X: 200mm; Y: 181mm; Z: 68mm; natural
Manufacturer series: Alu-Topline
IP rating: IP40
Type of enclosure: desktop
Body colour: natural
Dimension Z: 68mm
Dimension X: 200mm
Dimension Y: 181mm