Продукція > BOPLA > 92865250.HMT1
92865250.HMT1
  • 92865250.HMT1
  • 92865250.HMT1
92865250.HMT1 BOPLA
92865250.HMT1_ATPH 1865-0250.pdf
Виробник: BOPLA
Category: Desktop Enclosures
Description: Enclosure: desktop; Alu-Topline; X: 250mm; Y: 181mm; Z: 68mm; natural
Cover material: ABS
Manufacturer series: Alu-Topline
Enclosure material: aluminium
Cover colour: black
Type of enclosure: desktop
IP rating: IP40
Body colour: natural
Dimension Z: 68mm
Dimension Y: 181mm
Dimension X: 250mm