Продукція > BOPLA > 92865250.MT6
92865250.MT6
92865250.MT6 BOPLA
2577880.pdf
Виробник: BOPLA
Description: BOPLA - 92865250.MT6 - Metallgehäuse, IP40, Instrument, Aluminium, 68 mm, 181 mm, 250 mm, IP54
tariffCode: 76129080
rohsCompliant: YES
Gehäusefarbe: Natur
Außenhöhe - imperial: 2.68"
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
IP-Schutzart: IP54
NEMA-Bewertung: -
usEccn: EAR99
Außentiefe - metrisch: 250mm
Außenhöhe - metrisch: 68mm
Außentiefe - imperial: 9.84"
euEccn: NLR
Außenbreite - metrisch: 181mm
Produktpalette: ATPH 1865
productTraceability: No
Gehäusetyp: Instrument
Außenbreite - Zoll: 7.13"
Gehäusematerial: Aluminium
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOPLA - 92865250.MT6 - Metallgehäuse, IP40, Instrument, Aluminium, 68 mm, 181 mm, 250 mm, IP54, tariffCode: 76129080, rohsCompliant: YES, Gehäusefarbe: Natur, Außenhöhe - imperial: 2.68", hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, IP-Schutzart: IP54, NEMA-Bewertung: -, usEccn: EAR99, Außentiefe - metrisch: 250mm, Außenhöhe - metrisch: 68mm, Außentiefe - imperial: 9.84", euEccn: NLR, Außenbreite - metrisch: 181mm, Produktpalette: ATPH 1865, productTraceability: No, Gehäusetyp: Instrument, Außenbreite - Zoll: 7.13", Gehäusematerial: Aluminium, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).